spot_img
13.9 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněKonsolidace sníží vaše splátky

Konsolidace sníží vaše splátky

Podepsání úvěrové smlouvy s sebou vždy nese určitá rizika. Ve chvíli, kdy půjčku podepisujete nemůžete tušit, zda nenastanou okolnosti, které by znamenaly snížení vašeho příjmu. Jestliže se dostáváte do potíží se splácením je tu konsolidace. Pomáhá snížit výši splátek a můžete ji využít už od dvou existujících úvěrů.

Rychlá půjčka znamená vyšší úrok

Půjčit si menší obnos a za pár týdnů jej vrátit není nic neobvyklého. Proto je tu rychlá půjčka, abyste si mohli pořídit něco, co potřebujete v danou chvíli. Kdo si však sjedná rychlou půjčku musí k řadě výhod přičíst i poplatek za takovou službu. Cenou je samozřejmě vyšší úroková míra.

I u rychlé půjčky máte možnost sjednat si ji za výhodných podmínek. Porovnejte si nabídky podle jejich RPSN a zažádejte si o kalkulace u více poskytovatelů.

Konsolidace pro dvě a více půjček

Kdo se dostává do potíží se splácením neměl by čekat na to, až ho začnou věřitelé upomínat. Pozdní splácení s sebou nese vysoké penále. Konsolidace uhradí všechny závazky najednou. Neznamená to však, že vaše platební povinnost končí. Začínáte splácet nový úvěr. Výhodou je však to, že si můžete snížit výši měsíční splátky tím, že splácení rozložíte do více měsíců.

Konsolidace úvěrů je možná už ve chvíli, kdy platíte dvě půjčky.

Nebankovní půjčky pro každého s pravidelným příjmem

I u drobných obnosů je poskytovatel ze zákona povinen prověřit, zda klient bude schopen úvěr splácet. Nebankovní půjčky pro každého se poskytují na bankovní účet klienta, a to do několika málo minut. Může o ně zažádat i osoba co pobírá invalidní nebo starobní důchod, rodič s dávkami peněžité podpory v mateřství nebo nezaměstnaná osoba s příspěvkem od úřadu práce. Obvyklá výše nebankovní půjčky je v řádu tisíců korun s dobou splácení na několik týdnů nebo i měsíců. Výhodou bývá rychlé poskytnutí a snadné vyřízení. Nevýhodou je vyšší úroková míra.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články